Caso Proje

Hakkımızda

Image

Hakkımızda

Image

Uzun yıllar içerisinde oluşturduğumuz derin sektörel bilgi birikimi ve deneyimi, 2013 yılında CASO PROJE ünvanı ile markalaştırdık.

Firmamız Isı – Ses – Su – Yangın Yalıtımı - Zemin kaplamaları ( Epoksi & Poliüretan, PVC, Lamine & Deck - Irekko ) satış ve uygulama faaliyetleri ile beraber; danışmanlık , altyapı, proje – taahhüt anahtar teslim hizmetleri de vermektedir.  Yeterli malzeme stokları, bünyemizde oluşturduğumuz teknik personel, ekip - ekipman ve lojistik ağı, titiz ve ölçülebilen hizmet standardlarımız bize, tam kapsamlı ve yüksek standartlarda hizmet sunma becerisini kazandırdı.

Teknolojik avantajları kullanarak İnşaat sektörünün omurgasını oluşturan kilit bir noktada spesifik ürünlerimizle yenilikçi dünya ekosistemine uygun çözüm getirme vizyonumuz sektörün içinde bizlere farklı bir konum sağladı...

Vizyonumuz, Misyonumuz, Degerlerimiz

Hep beraber başarıya inandık…
Sektöründe tüm ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize güvenli ve kaliteli şekilde sunmak. Her zaman "kaliteli ve güvenli" ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, lider bir kuruluş olmanın yanı sıra ülkemizin ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimine katkıda bulunmak.
Yönetim anlayışımız "insana ve çevreye saygı” ilkesine dayanıyor. Bu değerlerimizden ödün vermeyerek, ihtiyaç duyulan her alanda ürün ve hizmetlerimizle sektörün ilerlemesine katkıda bulunuyoruz. En büyük hedefimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve sürekli gelişerek en iyi kalitede hizmet sunmaktır.
Güven CASO PROJE’yi oluşturan değerlerin başında gelmektedir. CASO PROJE, yer aldığı projelerin tamamında ürünlerinin kalitesini her zaman en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Teknolojiyi takip eden CASO PROJE ,daima bir adım önde olabilme düşüncesiyle sürekli olarak gelişmeyi hedeflemektedir. CASO PROJE ’nin en büyük hedeflerinden bir diğeri de mutlu çalışanlara sahip olmaktır.